Unga vuxna läger

Helgen den 16-18/9 är det dags för ett Unga Vuxna läger! En helg fylld av aktiviteter, gemenskap och delande. Lägergården erbjuder självhushåll så vi kommer att laga all mat själva. En helg för dig som gillar teamkänsla och att göra saker tillsammans, helt enkelt!

Plats: Norra Rörums prästgård

Ålder: 18-30

Tid: Drop in från 17:00. Maten serveras 19:00

Anmälan öppnar den 16/7

Medlemssidorna

Vårt digitala medlemssystem

Här har alla medlemmar en egen sida där de kan hålla kontakten med andra medlemmar, anmäla sig till arrangemang, med mera. På Medlemssidorna kan lokalavdelningen presentera sig och sina aktiviteter, varje distrikt har en egen sida och förbundet också.

Kom igång

Bli medlem i Svenska Kyrkans Unga

Svenska Kyrkans Unga är en öppen gemenskap av unga människor som vill upptäcka och dela kristen tro.