Nya adresser till förbundskansliet

Under vecka 39 kommer förbundskansliet gå över till Windows 365. Med detta flyttar vi även över till en egen domän.

I oktober kommer därför alla mail med @svenskakyrkan.se sluta att fungera.

Du når oss nu på förnamn.efternamn@svenskakyrkansunga.se

Alla uppgifter på hemsidan bör vara uppdaterade men har du svårt att nå oss via länkar så ring gärna vår växel eller maila vår kommunikatör på cecilia.bergstrom@svenskakyrkansunga.se och berätta vad som gått fel.

Medlemssidorna

Vårt digitala medlemssystem

Här har alla medlemmar en egen sida där de kan hålla kontakten med andra medlemmar, anmäla sig till arrangemang, med mera. På Medlemssidorna kan lokalavdelningen presentera sig och sina aktiviteter, varje distrikt har en egen sida och förbundet också.

Kom igång

Bli medlem i Svenska Kyrkans Unga

Svenska Kyrkans Unga är en öppen gemenskap av unga människor som vill upptäcka och dela kristen tro.