Störningar på hemsidan

Just nu upplever vi problem på vår hemsida, det gäller främst sidor under meny-alternativet Arrangemang som har försvunnit. I nuläget kan du dock fortfarande läsa om Riksårsmötet och De Ungas Kyrkomöte som vanligt.

 

Vi hoppas ha tillbaka hemsidan till sin normala drift inom kort.

För frågor gällande innehållet på hemsidan kontakta vår kommunikatör Cecilia Bergström på cecilia.bergstrom@svenskakyrkansunga.se

 

Medlemssidorna

Vårt digitala medlemssystem

Här har alla medlemmar en egen sida där de kan hålla kontakten med andra medlemmar, anmäla sig till arrangemang, med mera. På Medlemssidorna kan lokalavdelningen presentera sig och sina aktiviteter, varje distrikt har en egen sida och förbundet också.

Kom igång

Bli medlem i Svenska Kyrkans Unga

Svenska Kyrkans Unga är en öppen gemenskap av unga människor som vill upptäcka och dela kristen tro.